Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Produkten har lagts till i din varukorg.

Erik Lövgren
Chef Företagstjänster
Tel: 08-783 74 54 Mobil: 0700-92 91 43
erik.lovgren@stoldskyddsforeningen.se 

Robert Ytterberg
Produktansvarig DNA-märkning/CESAR
Tel: 08-783 74 55
robert.ytterberg@stoldskyddsforeningen.se

Tommy Forsberg
Account Manager Företagstjänster
Tel: 08-783 74 61 Mobil: 076-291 96 64
tommy.forsberg@stoldskyddsforeningen.se

Annette Mellberg
Ansvarig Förlag
Tel: 08-783 70 85 Mobil: 0709-81 65 82
annette.mellberg@stoldskyddsforeningen.se

Maria Dahlstedt
Ansvarig genomförande utbildning, programansvarig
Tel: 08-783 75 34 Mobil: 0709-81 65 79
maria.dahlstedt@stoldskyddsforeningen.se

Tomas Devenyi
Lärare, programansvarig
Tel: 08-783 74 59 Mobil: 0709-81 65 84
tomas.devenyi@stoldskyddsforeningen.se

Ida Ståhlspets
Säljare företagstjänster
Tel: 08-783 75 23 Mobil: 0709-81 65 74
ida.stahlspets@stoldskyddsforeningen.se

Anett Denk
Administratör utbildning
Tel: 08-783 74 68
anett.denk@stoldskyddsforeningen.se